• ОУ
    ОУ "Алеко Константинов"
  • Вдъхновяващи идеи
    Вдъхновяващи идеи
  • Творчество и спорт
    Творчество и спорт
  • Традиции
    Традиции

Акаунт

Последни новини

ОТКРИВАНЕ НА УЧЕБНАТА 2018/2019 г.

ОТКРИВАНЕ НА
УЧЕБНАТА 2018/2019 г.
17.09.2018 г. – 09.30 ч.
Учениците трябва да бъдат в училищния двор в 9.15 ч.

Родителска среща 15.05.2018г.

СЪОБЩЕНИЕ

Уважаеми родители,

Заповядайте на 15.05.2018 г.  (вторник) от 18:00 ч. в кабинет 209 на родителска среща за бъдещите първокласници.

От ръководството

Благодарност

УВАЖАЕМИ РОДИТЕЛИ,

От името на всички ученици и колектива на ОУ“Алеко Константинов“ Ви благодаря за изключителната активност в благотворителната акция за събиране на хартия в училище „Ние искаме да помогнем за изграждането на спортна площадка за децата и хората с увреждания в Димитровград“.

Винаги ще разчитаме на вашата помощ и подкрепа, защото сме убедени, че за да постигнем успехи е нужно да работим заедно. Само със съвместни усилия ще изградим истински отговорни личности, с чувство за достойнство и уважение към околните.

Ще се радвам да се включвате така активно и в предстоящите мероприятия на училището.

  

 април 2018  г.                             С  уважение:

Димитровград                         Дорина Желязкова, директор

Вие сте тук:

Учители

Учители

Педагогически съветник:

Димитър Димитров

Логопед:

Тоня Борисова

Ресурсни учители:

Живка Вълева

Живка Георгиева

Преподаватели начален етап

  1. Даниела Тодорова – старши учител – 1а клас
  2. Ваня Зафирова – учител – 1б клас
  3. Веселина Атанасова – старши учител – 1в клас
  4. Невена Димитрова – старши учител – 1г клас
  5. Румяна Несторова –учител – 2а клас
  6. Ивета Христова –учител – 2б клас
  7. Дарина Петрова – старши учител – 2в клас
  8. Петя Миткова – старши учител – 2г клас
  9. Боряна Петрова – старши учител – 2д клас
  10. Невена Стефанова – старши учител – 3а клас
  11. Мариана Стоянова – старши учител – 3б клас
  12. Стоянка Маркова – старши учител – 3в клас
  13. Марияна Йорданова – старши учител – 3г клас
  14. Таня Гъркова –  старши учител – 3д клас
  15. Павлина Точарова – учител – 4а клас
  16. Антоанета Николова – старши учител – 4б клас
  17. Лора Вълчева – старши учител – 4в клас
  18. Донка Вълева – старши учител – 4г клас
  19. .Галина Петкова –учител, Компютърно моделиране
  20.  Мариана Делчева – старши учител, Английски език
  21. Спаска Димчева – старши учител, Домашен бит и техника
  22. Славчо Добриков – старши учител, Физическо възпитание и спорт

Преподаватели прогимназиален етап

  1. Маргарита Никова – старши учител, Български език и литература
  2. Иванка Янчева – старши учител, Български език и литература
  3. Анета Русинова – учител, Български език и литература
  4. Мария Стоянова – старши учител, Английски език
  5. Галина Жечева – старши учител, Английски език
  6. Красимира Маркова – старши учител, Английски език
  7. Георги Гочев – старши учител, Информационни технологии
  8. Снежа Димитрова – старши учител, Математика
  9. Райна Сталева – старши учител, Математика
  10. Кръстина Борисова – старши учител, Математика
  11. Живко Желязков – старши учител, География и икономика
  12. Христо Христов – старши учител, История и цивилизация
  13. Гошо Бинев – старши учител, Физика, Човекът и природата
  14. Елена Генчева – старши учител, Биология, Химия
  15. Лушка Тонева – учител, Музика
  16. Лилия Радкова – старши учител, Изобразително изкуство
  17. Александър Дафинов –  учител, Физическо възпитание и спорт
  18. Димо Динков – старши учител, Физическо възпитание и спорт
  19. Владимира Самарджиева – старши учител, Технологии

Учител в група по целодневна организация

  1. Нели Харлова– учител, Начален етап – 1а група
  2. Вероника Драганова – учител, Начален етап – 1б група
  3. Атанаска Щерева – старши учител, Начален етап – 1в група
  4. Миглена Петрова – учител, Начален етап – 2а група
  5. Таня Христова – учител, Начален етап – 2б група
  6. Георги Георгиев  – учител, Начален етап – 2в група
  7. Антония Стоянова–учител, Начален етап – 3а група
  8. Тонка Чакова – старши  учител, Начален етап – 3б група
  9. Катя Владинова – учител, Начален етап – 3в група
  10. Светомира Кирилова – учител, Начален етап – 4а група
  11. Таня Димитрова – старши учител, Прогимназиален етап – 5 група
  12. Славка Карабелова – старши учител, Прогимназиален етап – 6 група
  13. Славка Лозева – старши учител, Прогимназиален етап – 7 група

Служители Администрация

  1. Мария Стоянова – главен счетоводител
  2. Антоанета Господинова – касиер-домакин
  3. Милена Георгиева – Завеждащ административна служба
  4. Маргарита Топузова – Технически изпълнител
  5. Венета Шаркова – Библиотекар

 

 

 

Учебна 2011-2012

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Интересно

Кой е по-по-най

Жирафите и плъховете могат да изкарат по-дълго без вода от камилите.

Училищен часовник

Анкета

Любим предмет

Кой е любимият ви учебен предмет?

» Към анкетата »
1 Оставащи гласа

jVS by www.joomess.de.

Календар

Септември 2018
По Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Архив

Powered by mod LCA